İçeriğe geç

Berna Demirel Akçaoğlu

Pasta Mimarı, Kurabiye Canavarı

Merhaba, ben Berna DEMİREL AKÇAOĞLU. KutuKurabiye.com’un kurucusuyum.

Üniversitede peyzaj mimarlığı okudum. Mezun olduktan sonra Türkiye’de bir süre mesleğimi icra ettim. Daha sonra altı yıl boyunca ABD’de peyzaj mimarlığı ve turizm sektöründe çalıştım. Bu süre zarfında hobi olarak pastacılığa merak sardım ve kendimi bu alanda geliştirdim.

Yurda dönüşümün ardından, içimdeki gerçek tutkunun pasta ve kurabiye yapmak, insanların tat alma duyularına hitap etmek olduğunu fark ettim. Bu tutkumla birlikte, 2000’lerin başlarında hobi olarak başladığım pastacılık deneyimim 2014 yılında Berdem Pasta atölyesi ile profesyonel bir boyuta taşındı. Kurabiyelerim de pastalarıma eşlik etti ve 2020 yılı itibariyle KutuKurabiye.com aracılığıyla ülkemizin dört bir yanına ulaşmaya başladı.

KutuKurabiye.com olarak, yalnızca en kaliteli malzemeleri kullanarak özenle hazırlanmış kurabiyelerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Her lezzetimiz, sizlerin tat alma deneyimini unutulmaz kılmak için özenle tasarlanıyor ve yaratıcı dokunuşlarımızla damaklarınızda lezzet patlamaları yaratıyor.

Siz de KutuKurabiye.com’un özel tatlarını keşfetmek için bizimle birlikte olun, lezzetin sınır tanımayan dünyasına yolculuk yapın!

Tadan herkese afiyet olsun. 🙂

Adres

316. Cadde No: 24
Kırkkonaklar
Çankaya - Ankara

İletişim

📠 505 496 23 91
📧 kutukurabiye@berdem.com